• Pozývame Vás na 

  ONLINE deň otvorených dverí aktualitapre 8-ročnú aj 4-ročnú formu štúdia,
   
  ktorý sa uskutoční v pondelok

  13. decembra 2021 od 16.30.
   

  Zaregistrovať sa môžete tu (odkaz na formulár)
  Viac informácií nájdete TU.


    
    
   
   
 • Milí absolventi a priatelia GTA!
  Určite poznáte príbeh O troch grošoch. Múdry cestár žije z troch drobných mincí. Jednu dáva synovi, z jednej žije a tretiu dáva tomu, kto ho vychoval.
  Aj naša škola potrebuje Vašu drobnú mincu. A ako každá minca aj táto má dve strany - poďakovanie za odovzdané vedomosti a zároveň podpora kvalitnejšieho vzdelávania s hodnotami. Naši študenti nie sú len bankou na vedomosti, sú to ľudia, ktorí sa rozvíjajú celostne.
  Vaša drobná minca má hodnotu 1 eura. Nastavte si na svojom účte trvalý príkaz na 1 euro mesačne. Z Vášho jedného eura dokážeme vytvoriť lepšie podmienky na výchovno-vzdelávaciu činnosť, podporiť sociálne slabších študentov, posilniť učebné programy pre nadaných študentov, zabezpečiť lepšiu techniku pre školu a iné.
  Ďakujeme, že ste stále súčasťou našej školy a pomáhate nám budovať ďalšiu vzdelanú generáciu.
  Viac informácií nájdete TU.

Baskicko - medzinárodná spolupráca

V roku 2002 sme začali spoluprácu s Baskickom, autonómnym územím v rámci Španielska. V roku 2004 sme uskutočnili prvý výmenný pobyt baskických a slovenských študentov. V poradí tretí výmenný pobyt sme organizovali ako súčasť projektu nazvaného „Bridge over Europe“ realizovaného prostredníctvom Národnej agentúry „Program celoživotného vzdelávania“, na jeho financovanie sme dostali finančné prostriedky z európskych fondov. Následné mobility sme realizovali každý druhý školský rok. V budúcom školskom roku 2020-2021 uskutočníme už v poradí ôsmy výmenný pobyt slovenských a baskických študentov. Vďaka tejto medzinárodnej spolupráci sa študenti môžu zdokonaliť v komunikácii v anglickom jazyku a spoznať kultúru a reálie nám vzdialenej európskej krajiny.

Informácie o konkrétnych výmenných pobytoch nájdete na stránke školy v bloku Predmety - Anglický jazyk.

 

 

Informátor GTA 2020/2021

InformatorLogo

jaslovensko banner

pv logo