• Pozývame Vás na 

  ONLINE deň otvorených dverí aktualitapre 8-ročnú aj 4-ročnú formu štúdia,
   
  ktorý sa uskutoční v pondelok

  13. decembra 2021 od 16.30.
   

  Zaregistrovať sa môžete tu (odkaz na formulár)
  Viac informácií nájdete TU.


    
    
   
   
 • Milí absolventi a priatelia GTA!
  Určite poznáte príbeh O troch grošoch. Múdry cestár žije z troch drobných mincí. Jednu dáva synovi, z jednej žije a tretiu dáva tomu, kto ho vychoval.
  Aj naša škola potrebuje Vašu drobnú mincu. A ako každá minca aj táto má dve strany - poďakovanie za odovzdané vedomosti a zároveň podpora kvalitnejšieho vzdelávania s hodnotami. Naši študenti nie sú len bankou na vedomosti, sú to ľudia, ktorí sa rozvíjajú celostne.
  Vaša drobná minca má hodnotu 1 eura. Nastavte si na svojom účte trvalý príkaz na 1 euro mesačne. Z Vášho jedného eura dokážeme vytvoriť lepšie podmienky na výchovno-vzdelávaciu činnosť, podporiť sociálne slabších študentov, posilniť učebné programy pre nadaných študentov, zabezpečiť lepšiu techniku pre školu a iné.
  Ďakujeme, že ste stále súčasťou našej školy a pomáhate nám budovať ďalšiu vzdelanú generáciu.
  Viac informácií nájdete TU.

Sprachdiplom

Naša škola patrí od roku 2009 do siete viac ako 26 škôl na Slovensku, v ktorých je možnosť intenzívnejšie sa venovať nemeckému jazyku a získať aj Nemecký jazykový diplom KMK I. alebo KMK II. stupňa (DeutschesSprachdiplom I., II.).

Vytlačiť

DSD I. a DSD II. - SPRACHDIPLOM

Napísal: Administrator on utorok, 22. august 2017, 19:36.

Nemecký jazykový Diplom KMK 1. a 2. stupňa ( DeutschesSprachdiplomStufe II)  prebieha pod záštitou organizácie ministerstiev kultúry a školstva…

čítať celý článok

Informátor GTA 2020/2021

InformatorLogo

jaslovensko banner

pv logo