• Pozývame Vás na 

  ONLINE deň otvorených dverí aktualitapre 8-ročnú aj 4-ročnú formu štúdia,
   
  ktorý sa uskutoční v pondelok

  13. decembra 2021 od 16.30.
   

  Zaregistrovať sa môžete tu (odkaz na formulár)
  Viac informácií nájdete TU.


    
    
   
   
 • Milí absolventi a priatelia GTA!
  Určite poznáte príbeh O troch grošoch. Múdry cestár žije z troch drobných mincí. Jednu dáva synovi, z jednej žije a tretiu dáva tomu, kto ho vychoval.
  Aj naša škola potrebuje Vašu drobnú mincu. A ako každá minca aj táto má dve strany - poďakovanie za odovzdané vedomosti a zároveň podpora kvalitnejšieho vzdelávania s hodnotami. Naši študenti nie sú len bankou na vedomosti, sú to ľudia, ktorí sa rozvíjajú celostne.
  Vaša drobná minca má hodnotu 1 eura. Nastavte si na svojom účte trvalý príkaz na 1 euro mesačne. Z Vášho jedného eura dokážeme vytvoriť lepšie podmienky na výchovno-vzdelávaciu činnosť, podporiť sociálne slabších študentov, posilniť učebné programy pre nadaných študentov, zabezpečiť lepšiu techniku pre školu a iné.
  Ďakujeme, že ste stále súčasťou našej školy a pomáhate nám budovať ďalšiu vzdelanú generáciu.
  Viac informácií nájdete TU.

Rozposlaní od stola

Napísal: Administrator on 11. január 2022.

V rámci jubilejného roka – 800 rokov od narodenia sv. Dominika pre nebo – vyšiel krátky dokument ako ohliadnutie za „Putovaním relikvie sv. Dominika“ po Slovensku (5. september – 2. október 2021), ktoré vyvrcholilo stretnutím dominikánskej rodiny s magistrom rehole, bratom Gerardom Timonerom, v Šaštíne. Spolu s relikviou sv. Dominika putovala aj kópia prvého vyobrazenia sv. Dominika, ktoré nesie názov Mascarella.
 
Relikvie počas putovania zavítali aj do Košíc, kde sa žiaci a zamestnanci GTA mali možnosť na chvíľu zastaviť a premýšľať o živote sv. Dominika.
 
Viac informácií nájdete na odkaze: https://www.youtube.com/watch?v=DWkOzRR06A0

Informátor GTA 2020/2021

InformatorLogo

jaslovensko banner

pv logo