• Pozývame Vás na 

  ONLINE deň otvorených dverí aktualitapre 8-ročnú aj 4-ročnú formu štúdia,
   
  ktorý sa uskutoční v pondelok

  13. decembra 2021 od 16.30.
   

  Zaregistrovať sa môžete tu (odkaz na formulár)
  Viac informácií nájdete TU.


    
    
   
   
 • Milí absolventi a priatelia GTA!
  Určite poznáte príbeh O troch grošoch. Múdry cestár žije z troch drobných mincí. Jednu dáva synovi, z jednej žije a tretiu dáva tomu, kto ho vychoval.
  Aj naša škola potrebuje Vašu drobnú mincu. A ako každá minca aj táto má dve strany - poďakovanie za odovzdané vedomosti a zároveň podpora kvalitnejšieho vzdelávania s hodnotami. Naši študenti nie sú len bankou na vedomosti, sú to ľudia, ktorí sa rozvíjajú celostne.
  Vaša drobná minca má hodnotu 1 eura. Nastavte si na svojom účte trvalý príkaz na 1 euro mesačne. Z Vášho jedného eura dokážeme vytvoriť lepšie podmienky na výchovno-vzdelávaciu činnosť, podporiť sociálne slabších študentov, posilniť učebné programy pre nadaných študentov, zabezpečiť lepšiu techniku pre školu a iné.
  Ďakujeme, že ste stále súčasťou našej školy a pomáhate nám budovať ďalšiu vzdelanú generáciu.
  Viac informácií nájdete TU.
Vytlačiť

Talk show s absolventmi

Napísal: Administrator on 31. január 2021.

Talkshow I.

1. talkshow s absolventmi školy pre žiakov 3. ročníka sa uskutoční 18.2.2021. Tu je krátka upútavka.

Prinášame vám záznam 1. talk show s absolventmi nášho GTA, ktorú moderoval absolvent Tomáš Hudák a naživo bola odvysielaná pre žiakov 3. ročníka. O svojom živote, profesii a spomienkach na GTA sa s nami podelili: Inga Reichert, Viliam Štefan Dóci OP, Igor Paholok, Vladimír Šimíček.

 
Talkshow II.

23.3.2021 - 2. talkshow s absolventmi školy pre žiakov 4. ročníka. Opäť moderovaná Tomášom Hudákom, sa niesla viac v duchu súčasnej pandémie. Debatu si naživo vypočuli naši maturanti. Prihovorili sa nám a podelili sa o svoje skúsenosti naši absolventi: Anka Lakatošová – lekárka, Irena Žirková – psychiatrička, Katarína Zentková – pedagóg a Ladislav Varga - kňaz.

 
Talkshow III.

26.5.2021 - 3. talkshow s absolventmi školy. V poradí už tretia talkshow, tentokrát moderovaná absolventom Petrom Molitorisom, bola určená pre našich prvákov. Debatu si už vypočuli v priestoroch školy a o svoje zážitky sa s nimi podelili naši absolventi: Tekla Horňáková, Monika Jakubová, Tomáš Hreus a Martin Jakub.

Informátor GTA 2020/2021

InformatorLogo

jaslovensko banner

pv logo