• Pozývame Vás na 

  ONLINE deň otvorených dverí aktualitapre 8-ročnú aj 4-ročnú formu štúdia,
   
  ktorý sa uskutoční v pondelok

  13. decembra 2021 od 16.30.
   

  Zaregistrovať sa môžete tu (odkaz na formulár)
  Viac informácií nájdete TU.


    
    
   
   
 • Milí absolventi a priatelia GTA!
  Určite poznáte príbeh O troch grošoch. Múdry cestár žije z troch drobných mincí. Jednu dáva synovi, z jednej žije a tretiu dáva tomu, kto ho vychoval.
  Aj naša škola potrebuje Vašu drobnú mincu. A ako každá minca aj táto má dve strany - poďakovanie za odovzdané vedomosti a zároveň podpora kvalitnejšieho vzdelávania s hodnotami. Naši študenti nie sú len bankou na vedomosti, sú to ľudia, ktorí sa rozvíjajú celostne.
  Vaša drobná minca má hodnotu 1 eura. Nastavte si na svojom účte trvalý príkaz na 1 euro mesačne. Z Vášho jedného eura dokážeme vytvoriť lepšie podmienky na výchovno-vzdelávaciu činnosť, podporiť sociálne slabších študentov, posilniť učebné programy pre nadaných študentov, zabezpečiť lepšiu techniku pre školu a iné.
  Ďakujeme, že ste stále súčasťou našej školy a pomáhate nám budovať ďalšiu vzdelanú generáciu.
  Viac informácií nájdete TU.
Vytlačiť

Rozhovory VAV

Napísal: Administrator on 31. január 2021.

Vianočný Absolventský Večierok organizujú absolventi v spolupráci s GTA od roku 2016. Súčasná epidemiologická situácia nám nedovolila sa tentokrát stretnúť fyzicky v škole tak ako po minulé roky. Priniesla však príležitosť, s prihliadnutím na 30. výročie GTA, sa zastaviť a porozprávať o jednotlivých etapách existencie školy. Aká bola naša alma mater vo svojich začiatkoch, aké problémy rieši dnes a čo prinesie budúcnosť? To a mnoho ďalšieho vám prinášame v 4 rozhovoroch s našimi absolventmi a sestrami dominikánkami.

VAV rozhovory 2020 - 1. fáza (1991-2001)

VAV rozhovory 2020 - 2. fáza (2001-2011)

VAV rozhovory 2020 - 3. fáza (2011-2021)

VAV rozhovory 2020 - 4. fáza (2021+ a budúcnosť)

 

Informátor GTA 2020/2021

InformatorLogo

jaslovensko banner

pv logo